امروز رمان کیوان عزیزی یعنی تابوشکنی عاشقانه را، که آنلاین در تلگرام پست گذاری میشود ،یک نفس خوانده ام.با اینکه قصه کاملا تکراری هم خانه ای را نوشته ولی بازهم جذبش شدم. مطمئنا نمیگم بی نقص نیست! ولی در بین رمان های تلگرامی فعلا اوضاع بهتری داشت. من رمانهای قبلی ایشون رو نخوندم و نمیشناسم ولی با خوندن این رمان تا اینجای کار(هنوز رمان تمام نشده) بنظرم قصه رو خیلی خوب پیش بردن و مطمئنا تجربه زیادی در نوشتن دارند. نقطه عطف رمان اینه که دلایل رو تا حد زیادی منطقی آوردن و تونستن از حالت فانتزی دربیارن! کار به نوع تبلیغات که نویسنده خبر هم شاید نداشته باشه ندارم ولی اوایل داستان شدیدا حوصله سر بره  از توضیحات ریز به ریز که خب مقدمه چینی برای اتفاقات بعدیه ولی زیادش ددگی میاره ولی بعد از یه جایی دیگه شاهد اینهمه توضیحات کلافه کننده نیستیم. در کل میشه گفت تو هم خونه ای ها خوب بود که میدونید هم خونه ای تبدیل به یک ژانر شده ولی دیگه داره شورش درمیاد!!

نقد و توضیح رمان آنلاین تابوشکنی عاشقانه کیوان عزیزی

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

ولی ,رمان ,هم ,رو ,ای ,مطمئنا ,تابوشکنی عاشقانه ,هم خونه ,خونه ای ,کیوان عزیزی ,بره  از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه, خانه دوم هر دانش آموز مقاله نو پــرواز تا خــدا gamebackplay خرید کواد کوپتر دوربین دار | خرید ماشین کنترلی حرفه ای شهدا فایروال سخت افزاری Hovdk hofhv sdl ;hvj آیا میدانستید تشخیص لوازم آرایش فیک